"Детокс комплекс" в мережі медичних лабораторій "МедЛаб"

28 жовт. 2018 р.

"Детокс комплекс" в мережі медичних лабораторій "МедЛаб"
 «МедЛаб»
 
Очищення організму від токсинів (детокс) в ідеальному випадку відбувається силами самого організму. Проте сучасні умови життя, - екологія, якість харчування, шкідливі звички та хронічний стрес, - вимагають від нас додаткових дій. 

Детокс-програми, варіантів яких існує достатньо, варто розпочинати з комплексної діагностики організму. А вона, у свою чергу, базується на аналізі рівня основних речовин, ферментів та гормонів, відповідальних за роботу різних органів. Далі - коротко про кожну з них.

- Ліпопротеїни високої та низької щільності одночасно присутні в нашому організмі, проте мають суттєву різницю в дії. Перші з них (ЛПВЩ) суттєво знижують ризик атеросклерозу та серцево-судинних захворювань, тому цей клас ліпопротеїнів називають «хорошим холестерином» (альфа-холестерином). Натомість «поганий холестерин» (ЛПНЩ), навпаки, підвищує ризик розвитку атеросклерозу.

- Тригліцериди – це тип жирів, що значною мірою містяться в продуктах харчування тваринного походження. Разом із ЛПНЩ надмірна концентрація тригліцериду являє собою небезпеку для роботи серця і судин.

- Гама-глутамілтранспептидаза (ГГТ) - це мікросомальний фермент, який бере участь в обміні амінокислот і у великій кількості є в печінці, жовчних ходах, нирках. Рівень цього ферменту досліджують для діагностики уражень печінки, простати, підшлункової залози, контролю лікування хронічного алкоголізму.

- Аланіномінотрансфераза (АЛТ) - це білок, задіяний у процесі ацетилювання. В нормі лише невелика кількість АЛТ потрапляє в кров. А підвищується його рівень у крові при пошкодженні клітин печінки (при отруєннях, гепатитах, цирозі печінки).

- Аспартатамінотрансфераза (АСТ), фермент, що використовують у медичній практиці для лабораторної діагностики уражень міокарда (серцевого м'яза) та печінки.

- Глюкоза, речовина, необхідна організму як "паливо". В організм людини глюкоза надходить з вуглеводами. Частина глюкози витрачається на енергетичні потреби, інша частина може перетворюватися на жирову тканину, інша кількість відкладається у вигляді глікогену. 

- Тиреотропний гормон (ТТГ) - глікопротеїд, що синтезується у передній частині гіпофізу. Є основним регулятором функції щитоподібної залози.

- Рівень загального білка - наявність в крові всіх білкових молекул в сукупності, включаючи фракції і підвиди. Відхилення від норм ЗБК може свідчити про цілий ряд збоїв роботи організму.

Пакет досліджень "Детокс-комплекс" - це швидкий, якісний та надійний аналіз на кожен із показників, про які йшлося вище. Дослідження триває всього один день і в результаті Ви отримуєте повну та розгорнуту, а головне - комплексну інформацію для розробки подальшої детокс-програми, оптимальної саме для Вас! 

Якісні, високотехнологічні лабораторні дослідження нашої медичної лабораторії завжди на сторожі правильного діагнозу.

Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам!