Коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19), антитіла IgM, IgG (швидкий тест)

Код: 3410

Час виконання: 1 роб.дн.

Ціна у Київ

1,00 грн

Опис аналізу:

Виявлення антитіл IgM та IgG до коронавірусу COVID-19

Ві́рус — це неклітинний інфекційний агент, який може відтворюватися лише всередині живих клітин. Віруси вражають всі типи організмів – від людей, тварин, рослин до бактерій.

Ортокоронавіруси, або лат. Orthocoronavirinae — підродина вірусів з родини коронавірусів, що об'єднує одноланцюгові РНК-віруси, що спричиняють широкий спектр захворювань різної тяжкості в людей і тварин. У більшості випадків коронавірусні інфекції перебігають у легкій формі, проте в XXI столітті відбулися спалахи тяжких захворювань, що спричинені бетакоронавірусамиMERS-CoV і SARS-CoV. 

Коронавірусні інфекції мають сезонний характер і поширюються, в основному, в осінньо-зимовий період. Джерелом інфекції є хвора людина, механізм передачі — повітряно-крапельний. Захворювання висококонтагіозне.

З кінця 2019 року йде спалах коронавірусної хвороби, яку спричиняє новий бетакоронавірус (SARS-CoV-2, або 2019-nCoV) з цієї родини. Це новий вірус, який викликає розвиток респіраторних захворювань у людей (зокрема, гострої респіраторної хвороби COVID-19) та може передаватися від людини до людини. Цей вірус уперше був ідентифікований під час розслідування спалаху в м. Ухань, Китай, у грудні 2019 року.

Симптоми

У людини, інфікованої SARS-CoV-2, розвивається респіраторне захворювання різної тяжкості із такими основними симптомами:

  • гарячка;
  • кашель;
  • задишка (ускладнене дихання).

Симптоми можуть проявитися через 2–14 днів після зараження новим коронавірусом. У багатьох пацієнтів SARS-CoV-2 спричиняє запалення обох легень.

Матеріал для дослідження: сироватка крові, плазма крові, цільна кров.

Метод дослідження: імунохроматографічний аналіз. 

Результати

Тест негативний: на контрольній ділянці (С) з’являється одна лінія; на тестовій ділянці – відсутня жодна лінія.

Тест позитивний: з’являється лінія на контрольній ділянці (С) та лінія (лінії)

на тестовій ділянці. Це може бути лінія на тестовій ділянці (IgG), що свідчить про наявність антитіл класу G до коронавірусу COVID-19, або лінія на тестовій ділянці (IgM), що свідчить про наявність антитіл класу M до коронавірусу COVID-19, або обидві ці лінії, що свідчить про наявність антитіл класів G та M до коронавірусу COVID-19 одночасно.