Пакет №987 «Дитячий»: Розгорнутий аналіз крові (загальний аналіз крові + лейкоцитарна формула + ШОЕ); Аналіз сечі загальний (ЗАС); Глюкоза; Білірубін загальний, прямий, непрямий; Загальний білок; Кальцій (Ca); Залізо (Fe)

Код: 987

Час виконання: 1 роб.дн.

Ціна у Київ

800,00 грн

Опис аналізу:

Попіклуйся про здоров’я дитини!

 

Діти ще не готові дбати про своє здоров’я, тож цю місію виконують батьки. А найефективніший та найпростіший спосіб тримати все під контролем – періодично проходити лабораторні дослідження. Саме аналізи дають можливість впевнитися, що дитячому організму нічого не загрожує, або вчасно виявити негаразди і пройти курс лікування. Бо головне – не допустити, аби небезпечні симптоми стали хронічними й згодом чинили вплив на життя вже дорослої людини. 

 

Ми у «МедЛаб» переконані, що дитяче здоровя варте особливої уваги, і пропонуємо Вам комплексний пакет аналізів, який дасть повну картину роботи організму. 

 

Для кого наша програма?

 • Для батьків, які впевнені, що профілактика – ідеальний спосіб зберегти гарне самопочуття дітей.
 • У разі наявності хронічних станів – для контролю якості лікування.
 • Тим, хто хоче навчити дітей, наскільки важливо турбуватися про власне здоров’я і мінімум раз на рік здавати необхідний перелік аналізів.

 

Як ми пропонуємо діяти?

Завітати до найближчого лабораторного відділення й зробити дослідження, які ми ретельно підібрали для Вас. А саме:

 

Розгорнутий аналіз крові. Це класика у світі лабораторної діагностики. Включає 33 найважливіші показники, які дають максимум цінної інформації про роботу організму. Дослідження окрім загального аналізу крові містить лейкоцитарну формулу та ШОЕ. Дозволяє зробити висновки про наявність запальних процесів, алергії, гельмінтів, порушень з боку кровотворення та масу інших патологій.

 

Загальний аналіз сечі. Ще одне дослідження, що дає уявлення, як живе організм. Найбільше значення має для визначення патологій сечовидільної системи, нирок та у якості діагностики прихованого цукрового діабету. 

 

Глюкоза. Надзвичайно актуальне дослідження, оскільки відповідає на питання про ризики розвитку цукрового діабету. Дозволяє вчасно виявити схильність до хвороби і звернутися до дитячого ендокринолога.

 

Білірубін. Хочете знати, як працює печінка або жовчний міхур? Довідайтесь показники загального, прямого та непрямого білірубіну. Це жовчний пігмент, надлишок якого забарвлює шкіру у жовтий колір й провокує жовтяницю у немовлят. У старших дітей він може вказувати на проблеми з печінкою, гемолітичну анемію, інфекційні захворювання та інші хворобливі стани. 

 

Загальний білок. Може свідчити про дефіцит продуктів багатих на білок у дитячому меню, або попереджати про патологічний стан печінки, нирок, обміну речовин, а також є сигналом наявність гострої чи хронічної інфекцій в організмі.   

 

Кальцій та залізо. Баланс мінералів важливий для гарного самопочуття. Дефіцит будь-яких мікроелементів шкодить здоров’ю зростаючого організму, а кальцій та залізо – найосновніші з них. Достатня насиченість крові киснем та міцні кістки – запорука гармонійного розвитку дитини.

 

У чому переваги комплексної  програми?

 • Економія часу.
 • Заощадження коштів.
 • Турбота про свій організм.

Впевненість, що жоден важливий аспект здоров’я не лишиться поза увагою.

 

До комплексної програми входять:

 • Розгорнутий аналіз крові (загальний аналіз крові + лейкоцитарна формула + ШОЕ) - 27 показників
 • Загальний аналіз сечі (ЗАС)- 24 показника
 • Глюкоза
 • Білірубін загальний, білірубін прямий, білірубін непрямий
 • Загальний білок
 • Кальцій (Ca)
 • Залізо (Fe)

 

Вартість комплексів на регулярній основі до 20 % нижча від сумарної вартості окремих досліджень, що входять до їх складу.

 

При онлайн оплаті діє додаткова знижка 10 %.

 

Ціна: 800 грн.

 

Термін виконання: 1 день