Онкоризики

15 бер. 2023 р.

Онкоризики

Виявляємо онкоризики у жінок

Ніхто не застрахований від розвитку онкологічних захворювань, тож головне не боятися, а бути пильною до свого здоров’я й періодично проходити рекомендовані дослідження. Сучасні методи діагностики, по-перше, дають змогу завчасно дізнатися про потенційні ризики й відповідно вдатися до профілактичних заходів; по-друге, дозволять виявити проблему на початковому етапі й, пройшовши лікування, забути про неї назавжди. 

«МедЛаб», розуміючи всю важливість питання, розробив комплексний пакет, що включає дослідження з виявлення основних жіночих онкомаркерів, а отже допомагає попередити серйозні захворювання. 

 Для кого наша програма?

 • Для активних жінок, які хочуть знати, які процеси відбуваються в організмі та прагнуть тримати здоров’я під контролем. 
 • Для тих, у кого в родині по жіночій лінії є обтяжена спадковість, а отже потрібен особливий підхід до спостереження. 
 • Хто має шкідливі звички чи працює з токсичними речовинами.
 • Для жінок 40+, оскільки з віком ризики зростають.

Як ми пропонуємо діяти?

Задати аналізи, які допоможуть визначити ризики, а також у разі потреби диференціювати доброякісні та злоякісні утворення. Світовий стандарт визначення онконастороженості:

Індекс Roma. Алгоритм був спеціально розроблений для жінок, аби дати відповідь на питання про високий чи низький ступінь ризику раку яєчників. Це математичний розрахунок, що видає результат у відсотках і є головним орієнтиром для лікарів при встановленні діагнозу. Індекс розраховують з двох визначень онкомаркерів: СА 125 та НЕ 4. Вони найбільш показові саме у такій комбінації. До слова, це дослідження враховує гормональний статус, тобто норма для жінок до менопаузи і після її настання буде різною. Отже результат більш достовірний. 

 СА 125 (яєчники). За допомогою аналізу визначають кількість специфічних білкових сполук – онкомаркерів, що виробляються як здоровими клітинами, так і патологічними. Різниця у їх кількості. Чим більше, тим вірогідніше наявність хвороби. Головна цінність дослідження – можливість побачити патологію до появи перших проявів хвороби.

НЕ 4 (яєчники). Цей показник є важливим, оскільки підвищується при наявності злоякісних утворень. А значить, допомагає чітко диференціювати проблему й відслідкувати онкоризики органів малого тазу. Він також дає можливість виявити рак на ранніх стадіях.

 РЕА (шлунково-кишковий тракт). Цей онкомаркер може підвищуватися при новоутвореннях у різних органах, втім його цінність найбільша для виявлення проблем у шлунку, підшлунковій залозі та товстому кішківнику. 

CA 15-3 (молочні залози). Дає змогу виявити рак грудей, а значить, вчасно вдатися до профілактики та лікування. Найбільш інформативний у комбінації в РЕА.

 СА 19-9 (підшлункова залоза). Допомагає встановити наявність новоутворень у цьому органі та являється золотим стандартом контролю ефективності лікування.

У чому переваги комплексної  програми?

 • Економія часу.
 • Заощадження коштів.
 • Турбота про свій організм.

Впевненість, що жоден важливий аспект здоров’я не лишиться поза увагою.

До комплексної програми входять:

 • Індекс Roma (СА 125, НЕ 4)
 • РЕА 
 • CA 15-3 
 • СА 19-9 

Ціна: 1100 грн

Термін виконання: 1 день