Антиген плоскоклітинної карциноми (SCCА)

Код: 4502

Час виконання: 3 роб.дн.

Ціна у Київ

460,00 грн

Опис аналізу:

Антиген плоскоклітинної карциноми ( SCCA ) - це білок , що продукується клітинами плоскоклітинного раку, кількісне визначення якого дозволяє оцінити ефективність проведеної терапії і виявити рецидив новоутворення, а також може бути використано в якості незалежного прогностичного маркера.

 

Показання до призначення антигену плоскоклітинної карциноми ( SCCА):

- рак шийки матки ;

- плоскоклітинний рак легенів;

- карцинома області голови та шиї ;

- рак стравоходу ;

- пухлини сечостатевої системи;

- при плануванні схеми лікування для пацієнтів з плоскоклітинної карциномою і відборі пацієнтів для більш агресивної тактики лікування;

- до і після хірургічного видалення плоскоклітинного новоутворення різної локалізації ;

- при періодичному обстеженні пацієнтів, у яких видалена плоскоклітинна карцинома .

 

Норми для антигену плоскоклітинної карциноми ( SCCА ) : 0 - 1,5 нг / мл.

 

Підвищення значень : підвищений рівень антигену плоскоклітинної карциноми ( SCCА ) виявляють і в 31 % випадків плоскоклітинною карциноми легенів, і в 17 % випадків недрібноклітинного раку.

Підвищений рівень антигену плоскоклітинної карциноми SCCА також виявляють у хворих плоскоклітинною карциномою шийки матки ( до 85%) , при карциномі носоглотки і вуха ( до 60 %). Підвищення рівня антигену плоскоклітинної карциноми ( SCCА ) виявляють при нирковій недостатності (до 10 нг / мл) , іноді у хворих з гепатобіліарною патологією.

 

Підготовка до дослідження: натщесерце.

Матеріал для дослідження: сироватка крові. При дослідженні цього маркера слід звертати увагу на забір матеріалу і роботу з тестованими зразками , так як забруднення елементами шкіри і слини веде до хибнопозитивних результатів .

Метод визначення : імуноферментний .