Всі питання

Усі питання

 

Якщо Ви не знайшли відповідь на Ваше запитання, звертайтеся до нас за телефоном  0 (800) 30-87-78, (044) 248-87-78,  (096) 848-87-78 і ми з радістю на нього відповімо.

 

Адреси Центральної лабораторії, центрального пункту забору, а також адреси пунктів забору в інших районах м.Києва та регіонах України можна дізнатися у розділі Контакти

Вартість досліджень Ви можете дізнатися в розділі Аналізи та ціни. Для цього необхідно перейти в розділ Аналізи та ціни і ввести назву дослідження, що Вас цікавить, у вікно «Пошук аналізу»

У нашій лабораторії для дітей до 14 років включно передбачена знижка на аналізи в розмірі 5% від вартості аналізу.

У нашій лабораторії Ви можете отримати консультацію лікаря-лаборанта за отриманими результатами аналізів. Консультації за результатами аналізів, виконаних в інших лабораторіях, не проводяться.

Про підготовку до здачі аналізів Ви можете дізнатися в в розділі Підготовка нашого сайту.

Вартість досліджень Ви можете дізнатися в розділі Аналізи та ціни. Для цього необхідно перейти в розділ Аналізи та ціни і ввести назву дослідження, що Вас цікавить, у вікно «Пошук аналізу».

Результати аналізів Ви можете отримати будь-яким зручним для Вас способом:

  • у пункті забору біологічного матеріалу на фірмовому бланку з печаткою;
  • по факсу;
  • електронною поштою;
  • кур'єром (вартість доставки запитуйте у оператора).

Всі аналізи, зазначені в прайсі, виконуються нашою лабораторією самостійно.

Якщо Ви не знайшли відповідь на Ваше запитання, звертайтеся до нас за телефоном (044) 248-87-78, 248-88-48, і ми з радістю на нього відповімо.