Діагностика COVID-19 (ПЛР + IgG + IgM)

8 лют. 2021 р.

Діагностика COVID-19 (ПЛР + IgG + IgM)

Всеукраїнська лабораторія «МедЛаб» пропонує пакетне дослідження для максимально точного визначення коронавірусної інфекції COVID-19. У пакет входять такі методи дослідження даної інфекції:

  1. ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція). Ця методика визначає наявність самого коронавірусу SARS-CoV-2 у біоматеріалу (зішкрібі з носоглотки та ротоглотки). Якщо результат ПЛР-тесту є позитивним — це означає, що людина не просто хворіє, але й здатна заражати оточуючих.
  2. ІФА (імуноферментний аналіз). Ця методика визначає наявність не самого вірусу, а антитіл до нього — імуноглобулінів, які організм виробляє у відповідь на проникнення вірусу. Титри антитіл IgM дозволяють визначити, чи хворіє людина у даний момент, а титри антитіл IgG ( «антитіла пам'яті») виявляються в організмі людей, які вже перехворіли на COVID-19.

Чому визначення інфекції саме різними методами вважається максимально інформативним і доцільним при діагностиці коронавірусної інфекції COVID-19? Справа в тому що:

  • ПЛР-діагностика може не показати позитивний результат, навіть якщо людина хворіє. Відбувається це зазвичай при прихованій (субклінічній) формі захворювання та/або коли сам коронавірус SARS-CoV-2 у міру перебігу хвороби «опускається» з рото/носоглотки нижче та вже не може бути визначений зішкрібом.
  • ІФА на антитіла іноді теж може не показувати позитивний результат при фактичній наявності вірусу в організмі. Це пов'язано з індивідуальними особливостями імунної системи кожного організму — у деяких людей антитіла до вірусів просто не виробляються.

Саме тому найраціональнішим рішенням для повноцінної діагностики COVID-19 є дослідження за методиками і ПЛР, і ІФА. При такому підході ПЛР-діагностикою буде визначено, чи є людина заразною та чи представляє вона небезпеку для оточуючих. А метод ІФА визначить наявність або відсутність:

  • антитіл М (IgM), що з'являються у процесі хвороби на даний момент (навіть при відсутності симптомів)
  • антитіл G (IgG), які «розкажуть» про вже перенесену раніше хворобу (навіть якщо вона протікала без симптомів.

Ціна пакету аналізів «Діагностика COVID-19 (ПЛР + IgG + IgM)» — 1380 грн. Пройдіть ці дослідження та отримайте максимально точний результат. Своєчасна та інформативна діагностика здатна захистити ваших близьких, особливо літніх, від важких наслідків коронавірусної інфекції.